Workshop
Počas workshopu vás priučíme žonglovať so všetkým čo nájdete v našom cirkusovom kufri. Zahádžeme si s loptičkami, farebnými žonglérskymi šatkami, čaká vás obľúbené diabolo, chôdza po lane, chodúle, balans, či tanec s poi a mnoho iného - a to nie len pre detského účastníka.
Pouliční žongléri
Blázniví artisti zaručene oživia vašu akciu, ozvláštnia priestor a prinesú niečo netradičné. Ich úlohou môže byť informovať nenásilnou formou o programe vášho podujatia, usmerňovať dav a pod.
Megabubliny
Bublinové laboratórium ponúka priestor pre zážitkové učenie, podporuje hravosť a fantáziu. Radosť s množstva malých a veľkých bublín zaručene vyčaruje úsmev na tvári každého účastníka.
Modelovanie z balónov
Obľúbená sprievodná animácia najmä pre detského účastníka. Naši balónoví cirkusanti z balónika vymodelujú najrôznejšie zveratká, predmety či kvietky a deti tak budú odchádzať z vášho podujatia s pekným darčekom.
Slackline
Čoraz populárnejšia chôdza po lane ponúka priestor pre tréning koordinácie a rovnováhy. Výborné ako nenáročná sprievodná atrakcia pre vaše podujatie.
facebook   instagram